BLUE sarja tutvustus

26.04.2021
ℹ Meil on hea meel Teile tutvustada Sleepwelli BLUE sarja!
 
➡ 160x200 mõõdus vedrumadratsitel ja kattemadratsitel on TARNEAJAKS VAID 3 TÖÖPÄEVA!
 
➡ BLUE sari on mõeldud inimestele, kes hindavad lihtsuse võlu.
➡ Väga päevakohaseks võtmesõnaks on sarja toodete stabiilsus ja pikk kasutusiga.
➡ Kõik kasutatud materjalid vastavad kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele.
 
???? Erinevaid vedrumadratseid BLUE sarjas on 6. Iga kasutaja leiab endale sobiva lahenduse, kuna esindatud on kõik jäikuste klassid – pehme, keskmine ja jäik! Kasutatud on mini-bonell, bonell ja 5-tsoonilist pocket vedrustust. Lisaks on mõeldud lastele – nimelt on antud sarjast võimalik leida ka lastemadratseid! Kaetud on kõik standardmõõdud, kuid võimalik on tellida ka BLUE POCKET PLUS vedrumadratsit erimõõdus - selleks tuleks võtta meiega ühendust!
 
????Erinevaid kušette on kolme liiki. Kušeti tootegrupi tooteid on võimalik saada neljas erinevas mõõdus. Lisaks on võimalik valida kahe erineva mööblikanga tooni vahel!
???? Kõige alustuseks on voodiraam, millest on võimalik kujundada just endale sobiv lõpplahendus. Voodiraam on mõeldud neile, kes soovivad kasutada tavapärast vedrumadratsit ning mitte soetada kontinentaalvoodit. Voodiraamile on võimalik juurde osta tugijalg, voodijalad, vedrumadrats, kattemadrats ja peatsiots. Sellise kombinatsioonina on võimalik saavutada väga silmapaistev lahendus väheste vahenditega!
???? Lisaks on valikus ka BLUE POCKET ja BONELL kušetid. Mõlema valiku puhul ei ole vaja inimesel vedrumadratsit lisaks osta. Ühes lahenduses on kasutatud pocket ja teises bonell vedrustust. Kliendil on võimalik juurde soetada tugijalg, voodijalad, kattemadrats ja peatsiots. Moodustub ühtne ja ilus tervik!
 
???? BLUE sarja valikus on üks kontinentaalvoodi. Madratsi sisuks on pakitud 5-tsooniline pocket-vedrustus. Vedrude tsoonid lisavad mugavust ja pakuvad kehale paremat tuge. Komplekt koosneb vedrudeta aluskušetist ja vedrumadratsist. Laiustel 160 ja 180cm on kaks aluskušetti. Võimalik on eraldi juurde osta sama kangaga kaetud peatsiots. Lisaks on võimalik soetada ka voodijalad ja kattemadrats!
 
???? Valikus on kolm erinevat peatsiotsa. Esindatud on kõik standardmõõdud. Peatsiots on mõeldud kasutamiseks koos kušettide ja kontinentaalvooditega. Valikus on kaks erinevat kangatooni – helehall ja tumehall. Seega tekib ideaalne võimalus enda eelnevalt valitud lahenduse visuaalseks kombineerimiseks!