RED sarja tutvustus

03.05.2021

ℹ Meil on hea meel Teile tutvustada Sleepwelli RED sarja!

➡ 160x200 mõõdus vedrumadratsitel ja kattemadratsitel on TARNEAJAKS VAID 3 TÖÖPÄEVA!

???? Sleepwell RED sari - https://www.dreamsleep.ee/et/c/sleepwell-red
➡ RED sari on mõeldud inimestele, kes väärtustavad kõrget kvaliteeti.
➡ Kõik kasutatud materjalid vastavad kõrgetele kvaliteedi standarditele.
➡ Kangas, puuvill, vill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.

✅ Vedrumadratsid – https://www.dreamsleep.ee/et/c/vedrumadratsid-red
???? Erinevaid vedrumadratseid RED sarjas on 4. RED POCKET ETNO ja RED POCKET vedrumadratsite puhul on võimalik valida endale meelepäraste jäikuste vahel – pehme/jäik.
???? Toodetes on kasutatud 5-tsoonilist pocket vedru. Kõik standardmõõdud on saadaval, kuid RED POCKET ETNO, RED POCKET PLUS ja RED POCKET vedrumadratseid on võimalik tellida ka erimõõdus!

✅ Kušetid – https://www.dreamsleep.ee/et/c/kusetid-red
???? Erinevaid kušette on kahte liiki. Lisaks on võimalik valida kuue erineva mööblikanga tooni vahel!
???? Kõige alustuseks on voodiraam, millest on võimalik kujundada just endale sobiv lõpplahendus. Voodiraam on mõeldud neile, kes soovivad kasutada tavapärast vedrumadratsit ning mitte soetada kontinentaalvoodit. Voodiraamile on võimalik juurde osta tugijalg, voodijalad, vedrumadrats, kattemadrats ja peatsiots. Sellise kombinatsioonina on võimalik saavutada väga silmapaistev lahendus väheste vahenditega!
???? Lisaks on valikus ka RED POCKET SOTRAGE KUŠETT, mis on saadaval kolmes erinevas mõõdus. Voodi koosneb alumisest mahukast panipaigast ja ülemisest kušetist. Võimalik valida kušeti 5-tsoonilise pocket-vedru jäikust. Kahest kušetist on võimalik moodustada ka kontinentaalvoodi laiusega 160cm või 180cm.

✅ Mootovoodid - https://www.dreamsleep.ee/et/c/mootorvoodid-red
???? Mootorvoodit on võimalik tellida neljas erinevas mõõdus ja kuues värvi kombinatsioonis. Komplekti kuulub mööbliriidega kaetud 12cm kõrgune puitraam mootori ja puldiga ning 5-tsooniline High Resilience porolooniga pocket-vedruga madrats.
???? Vedrumadratsi jäikust on võimalik valida – jäigem või pehmem.
???? Võimalik on juurde tellida ka samast kangast peatsiots ning küljetaskud, kuhu saab asetada ajakirju, teleripuldi jm.

✅ Kontinentaalvoodid – https://www.dreamsleep.ee/et/c/kontinentaalvoodid-red
???? Kokku on pakkuda kolme erinevat kahte kontinentaalvoodit. Üheks pakutavaks tooteks on RED POCKET STORAGE KUŠETIST moodustatud kontinentaalvoodi.
???? Kõigi pakutavate voodite puhul on võimalik valida jäikust: pehme/jäik.
???? RED CONTINENTAL FRAME KONTINENTAALVOODI ALUSRAAMIL - Komplekt koosneb ühest (laiustel 120 ja 140cm) või kahest (laiustel 160 ja 180cm) ilma vedrudeta alusraamist ja vedrumadratsist. Vedrumadratsi jäikust on võimalik valida – jäik või pehme. Alusraamidele on pehmenduseks lisatud 3cm High Resilience poroloonist kiht, 5-tsoonilisel pakitud vedrudega madratsil on samast materjalist kiht mõlemal poolel.
???? RED CONTINENTAL KONTINENTAALVOODI - Komplekt koosneb ühest (laiustel 120 ja 140cm) või kahest (laiustel 160 ja 180cm) bonell-vedruga aluskušetist ja vedrumadratsist. Vedrumadratsi jäikust on võimalik valida – jäigem või pehmem. 5-tsooniline pakitud vedrudega madrats on vooderdatud High Resilience porolooniga Aluskušetid on vooderdatud kvaliteetse porolooniga.

✅ Kattemadratsid - https://www.dreamsleep.ee/et/c/kattemadratsid-red
???? RED sarjas on pakkuda kolme erilist kattemadratsit. Üks kattemadrats on mõeldud mootorvoodile (lõhikuga). Kaks teist pakutavat kattemadratsit on kaetud mööblikangaga, et moodustada ühtne tervik valitud voodi värvilahendusega.
???? Loomulikult sobivad RED sarjaga ka kõik tavalised ilma mööblikangata kattemadratsid!

✅ Peatsiotsad - https://www.dreamsleep.ee/et/c/peatsiotsad-red
???? RED sarja peatsiotste valik on rikkalilk. Valikus on 10 erinevat peatsiotsa mida on võimalik individualiseerida kuue erineva mööblikangaga.

✅ Lisad - https://www.dreamsleep.ee/et/c/lisad-red
???? RED sarja lisade alt on võimalik leida kontinentaalvoodile taskut ja lisaks ka jalutsikast.
???? RED ULVASEN KONTINENTAALVOODI JALUTSIKAST – hea ja käepärane panipaik voodipesule või muudele asjadele. Valikus 3 erinevat laiust – 120, 150 ja 180 cm. Võimalik valida 6 RED sarja mööblikanga vahel.